Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Lipianach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Sołtysi i Rady Sołeckie kadencja 2015-2019

Sołtysi kadencja 2015-2019

L.p.

Sołectwo

Imię i nazwisko

Telefon

Adres

1.

Skrzynka

Józef Golinowska

(91) 397-20-68

Skrzynka

 

2.

Mielęcinek

Przemysław Kaźmierczak

603-251-324

Mielęcinek

 

3.

Dębiec

Bogdan Sawa

(91) 564-12-05

607-480-130

Mironów

 

4.

Wołczyn

Krystyna Kukis-Lutkiewicz

(91) 563-04-71

601-434-215

Wołczyn

 

5.

Osetna

Katarzyna Brzezińska

789-076-880

Osetna

 

6.

Krasne

Andrzej Klimkiewicz

606-260-326

Krasne

 

7.

Miedzyń

Bogdan Sokalski

(91) 564-15-53

503-003-974

Miedzyń

 

 

8.

Nowice

Katarzyna Stępień

516-833-124

Nowice

 

9.

Jedlice

Bogusław Paliwoda

 

609-384-290

Jedlice

 

10.

Derczewko

Aneta Walencik

726-100-313

Derczewko

 

11.

Batowo

Cezary Pawluk

 

Batowo

 

12.

Połczyno

Dominik Zjawiony  

782-456-353

Połczyno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                               

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rady Sołeckie

Lp.

Sołectwo

Rada Sołecka

1.

Batowo

Zaradzki Roman

Cieślak Natalia

Zaradzka Karolina

Pawluk Łukasz 

 

2.

Dębiec

Frąckowiak Iwona 

Wojciechowski Stanisław 

Gątarek Janina

Zabłocki Andrzej 

 

3.

Osetna

Maciejak Beata

Olszańska Wioleta

Podskalna Judyta

Ulanowski Marek

Kałek Jerzy

 

4.

Jedlice

Januszko Dariusz

Śnieć Małgorzata

Wierzbicka Monika

Śnieć Grzegorz

Bogacka Marta

Fabiańska Aurelia

 

5.

Nowice

Ogłoza Wiesław

Sajewski Jaromir

Stępień Roman

 

6.

Mielęcinek

Anna Kaźmierczak

Piotr Pawłowski

Justyna Boryczka

Mirosław Wielkoszyński

Marcin Kacperski

Anita Ciechanowska

 

7.

Połczyno

Magdalena Mazur

Katarzyna Klimczyk

Bartłomiej Marczak

 

8.

Skrzynka

Rychlik Ryszard

Szcześniak Krystian

Konowalczyk Tadeusz

Fras Bogusława

 

9.

Wołczyn

Misztal Mieczysław

Lutkiewicz Aleksandra

Łojko Józef

Kopyczyńska Katarzyna

 

10.

Derczewko

Zofia Walencik

Sławomir Błaszczyk

Regina Pasińska

 

11.

Krasne

Anna Wróblewska

Krzysztof Białkowski

Tomasz Bujak

Michał Wieczór

 

12.

Miedzyń

Marian Brylewski

Jan Filocha

Błażej Sochacki

Marcin Sokalski

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Kosiorek 27-04-2015 09:29:25
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: ------- 27-04-2015
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Kosiorek 12-05-2017 12:05:54