Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Lipianach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Burmistrz Lipian informuje

Burmistrz Lipian informuje, że Stowarzyszenie "Dobre Przedszkole" ogłosiło zapytanie ofertowe na "Budowę placu ekologiczno - edukacyjnego łączącego pokolenia". Oferty można składać do dnia 15.04.2019 r. do godziny 10:45 w siedzibie Stowarzyszenia - Przedszkole  Miejskie w Lipianach, ul. Gen. Józefa Bema 19, pok. nr 1. Pełna treść zapytania ofertowego dostępna jest na stronie internetowej  www.portalogloszen.arimr.gov.pl

W celu wyszukania ogłoszenia, na stornie kategorii głównych należny wybrać kategorię "Wyszukaj ogłoszenie" . Po jej wybraniu nastąpi przejście do strony "Lista ogłoszeń", w sekcji "Ustawienia filtra" po wpisaniu Id ogłoszenia 59/27/03/2019,  i wybraniu przycisku "Szukaj" , ogłoszenie zostanie wyświetlone. Pełna jego treść będzie dostępna po wybranku przycisku "Podgląd" .

Niniejsza inwestycja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej, poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej”.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Agnieszka Kosiorek 08-04-2019 14:56:50
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: ------- 08-04-2019
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Kosiorek 08-04-2019 14:56:50